Úkoly pro žáky na týden od 18. do 22. 5. 2020

Poslední várka úkolů, za týden se uvidíme naživo :-). DŮLEŽITÉ!!! Toto učivo už nám neposílejte, zkontrolujeme ve škole!!!

Ke stažení ve formátu PDF, případné dotazy posílejte přímo na maily jednotlivých vyučujících.

Učivo 1. roč. Učivo 2. roč Učivo 3. roč. Učivo 4. roč. Učivo 5. roč.

AJ a ČJ pro třeťáky, čtvrťáky a páťáky ZDE:

AJ úkoly pro 3. – 5. ročník ČJ úkoly pro 3. – 5. ročník

Pracovní listy AJ a ČJ ZDE:

AJ 3. ročník The button up1 AJ 3. ročník The button up2 AJ 3. ročník The button up3 AJ 4. ročník Prepositions1 AJ 4. ročník Prepositions2 AJ 4. ročník Prepositions3 AJ 4. ročník There is a, one, there are2 AJ 4. ročník There is a,one, there are1 AJ 5. ročník Prepositions of place2 AJ 5. ročník Prepositions of place3 AJ 5. ročník Prepositions of place4ČJ 3. ročník Opakování vyjmenovaných slov po b, l, m, p ČJ 4. ročník Opakování podstatných jmen rodu mužského ČJ 4. ročník Opakování podstatných jmen ČJ 5. ročník Podmiňovací způsob ČJ 5. ročník Rozkazovací způsob AJ 5. ročník Prepositions of place1

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy