Úkoly pro žáky na týden od 13. do 17. 4. 2020

Ke stažení ve formátu PDF, případné dotazy posílejte přímo na maily jednotlivých vyučujících.

P.S. Já vím, že je zítra ještě svátek, vždyť vás nikdo nenutí, abyste to dělali hned :-).

Učivo 1. roč. Učivo 2. roč Učivo 3. roč. Učivo 4. roč. Učivo 5. roč.

Pracovní listy AJ a ČJ ve formátu PDF zde:

AJ 3. rocnik opakovani lekci2 AJ 3. rocnik – opakovani lekci3 AJ 4. rocnik – slovicka lekce 10 2. cast AJ 5. rocnik Prepositions of time AJ 5. rocnik Present simple affirmative a negative AJ 5. rocnik Vocabulary Daily routines 1 AJ 5. rocnik Vocabulary Daily routines 2 AJ 5. rocnik Vocabulary Daily routines 3 AJ 5. rocnik Vocabulary Daily routines 4 AJ 5. rocnik Vocabulary Daily routines 5 ČJ 3. ročník číslovky1 ČJ 3. ročník číslovky2 ČJ 5. rocnik Opakovani pridavnych jmen1 ČJ 5. rocnik Opakovani pridavnych jmen2

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy