Předběžný průzkum zájmu

Vážení rodiče,

poslední dobou jsem odpovídal na několik dotazů, týkajících se znovuotevření školy a školky. Protože tato problematika není zdaleka tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát, připravil jsem pro vás souhrnné informace, které k tomuto tématu mám k dispozici, jsou ZDE:

informace pro rodiče

Žádám vás a prosím, abyste si je DŮKLADNĚ přečetli (včetně odkazů) a potom se vyjádřili, jestli v případě otevření školy a školky (což by patrně nastalo 25. května 2020) počítáte s návratem vašeho dítěte do těchto zařízení.

Vaše předběžné vyjádření mně, prosím, pošlete na mail zskriz@seznam.cz, stačí uvést nebo , jméno dítěte a ANO nebo NE. Vaše vyjádření vás k ničemu nezavazuje, bude sloužit jen pro náš přibližný přehled, abychom věděli, s čím můžeme v případě otevření školy / školky počítat. Organizačně to rozhodně nebude jednoduché, viz informace výše.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy