Další důležité novinky a připomenutí – ČTĚTE!!!

Vážení rodiče,

v sekci Školní rok 2020/2021 jsou rozvrhy hodin pro jednotlivé ročníky a termíny prázdnin. Ke stažení i ZDE:

1.roč.   2.roč.   3.roč.   4.roč.   5.roč.

Organizace školního roku 2020-2021

Dále přikládám informace o výuce náboženství od pana faráře Mgr. Milana Vavra ze Slavkova u Brna, ZDE:

náboženství

A ještě několik připomenutí a důležitých informací:

V pondělí 7.9.2020 v 8:00 zahajujeme provoz ZŠ v zasedací místnosti ObÚ. Na rozdíl od minulých let budou žáci ve škole (v budově ObÚ) celé dopoledne včetně oběda a pro zájemce i družiny. Proto přihlášky ke stravování pro žáky ZŠ odevzdejte do pátku 4.9.2020 vedoucí stravování paní Simoně Zahradníkové. Pokud termín nedodržíte, vaše dítě nebude mít 7.9.2020 oběd! A samozřejmě i v dalších dnech…dokud neodevzdáte přihlášku.

Děti z MŠ přihlašujeme od 1.9.2020 automaticky, ale povinnost odevzdat přihlášku ke stravování do 4.9.2020 se vztahuje i na ně. Pokud dítě do MŠ nepůjde, odhlásíte stravu standardním způsobem u vedoucí stravování.

Sledujte naše Aktuality, informace budou přibývat.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy