Plošné uzavření škol – informace pro rodiče

Vážení rodiče,

jak už jistě všichni víte, od zítřka, tzn. od středy 14.10.2020 jsou opět plošně uzavřeny všechny školy v ČR s výjimkou MŠ a to až do pátku 23.10.2020. Na to navazují týdenní podzimní prázdniny, takže žáci se do školy dostaví až v pondělí 2.11.2020.

Zadání úkolů pro domácí práci žáků v tomto období se tady v Aktualitách objeví zítra s tím, že žáci 2. a 3. ročníku už svoje úkoly z velké části mají.

Oproti jaru bude jedna podstatná změna, kterou patrně uvítáte, protože vám trochu usnadní práci. Protože se jedná o poměrně krátké období, hotové úkoly nám nefoťte, neskenujte a neposílejte! Žáci je přinesou všechny naráz až při nástupu do školy 2.11.2020.

Potvrzení pro uplatnění nároku na ošetřovné budu stejně jako na jaře vystavovat na požádání a digitálně podepsané zasílat na mailovou adresu, ze které mně žádost přijde. Žádosti posílejte na školní mail zskriz@seznam.cz a uveďte jméno a rodné číslo dítěte.

Ještě poznámka ke stravování – hygiena nevyhodnotila kontakt paní kuchařky jako rizikový a neuložila žádná opatření, takže už ode dneška opět vaříme v naší školní kuchyni. Náhradní stravování bylo zrušeno a trvalo tedy pouze jeden den.

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy