Náhradní stravování – nové informace

Vážení rodiče,

bohužel došlo k tomu, co jsme nikdo nechtěli – u rodinných příslušníků obou paní kuchařek se potvrdilo onemocnění covidem-19, takže obě dvě musí zůstat doma v karanténě.

Proto až do odvolání platí náhradní stravování, které zajišťuje firma Gastro Servis Křižanovice. Jelikož se jedná o soukromý subjekt, fungující v jiném režimu, než zařízení školního stravování, bohužel musíte počítat s poněkud vyššími cenami za stravování, konkrétně je to 63,50 Kč za celodenní stravu v MŠ. Dále je nutné veškeré změny ve stravování (odhlašování, zpětné přihlašování) provádět nejpozději do 12:00. Změny budete hlásit jako dosud vedoucí stravování paní Simoně Zahradníkové (telefonicky nebo mailem).

Pevně doufáme, že tato situace nebude trvat déle, než 14 dní. O obnovení provozu školní kuchyně vás budu včas informovat.

Děkuji za pochopení!

Mgr. Miroslav Merta, ředitel školy